Львівська ОДА представить пропозиції британським інвесторам

427

Львівська ОДА представить підприємцям Великої Британії конкретні пропозиції інвестиційних проектів. Про це, а також двосторонню співпрацю йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

Передусім Джудіт Гоф розповіла, що це її перший візит до Львова, оскільки вона обійняла посаду Посла Великої Британії в Україні у вересні 2015 року.

Джудіт Гоф відзначила, що Львівщина є однозначно тією областю, яка має усі умови для залучення інвестицій. “Але я б також хотіла, щоб український бізнес експортував свої товари у Велику Британію”, – зазначила Посол.

Серед іншого присутні поспілкувалися щодо проблеми російської агресії.

Очільник області запросив британських військових взяти участь у спільних навчаннях на Львівщині, відзначивши при цьому, що їх досвід був би корисним для українських захисників. “Українській армії потрібна зброя, – сказав Олег Синютка. – Ми не готуємося воювати на території іншої держави, ми захищаємо свою”.

За словами, Надзвичайного та Повноважного Посла, Великобританія однозначно на стороні України. “Ми знаємо, що ви жертва агресора в особі Росії, – наголосила вона. – Ми і надалі підтримуватимемо вашу боротьбу за суверенне майбутнє”. За її словами, Великобританія і в подальшому допомагатиме Україні, зокрема організовуватиме спільні навчання для військових та прийматиме у себе українських солдат на лікування, а також підтримуватиме українську державу на шляху боротьби з корупцією.