Ляшку соромно, що в Україні такий Президент

231

З приводу оприлюднення скандальних документів про офшорні статки нині діючого Президента Петра Порошенко висловилось багато політиків та експертів. Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко одним із перших почав вимагати імпічмент для Порошенка.

«Тримаючи рахунки своєї компанії в офшорах, Порошенко, можливо, не збагатився більше за попередню владу. Можливо навіть «зекономив» на податках менше, ніж заробляє Демчишин на газових потоках чи Чугунніков на нелегальному видобутку бурштину.

Проте своїми діями Порошенко обікрав Україну в іміджевому плані набагато більше.

Адже ніхто не захоче давати кредит країні, Президент якої не платить податки. Жоден підприємець не захоче легально вести бізнес, бо Президент країни не вважає за потрібне так робити. І, врешті, жоден інвестор не повірить у прозорість нашої правоохоронної системи, оскільки жоден орган не вважає за потрібне розслідувати дії Порошенка, що містять ознаки складу злочину», — розповів Олег Ляшко.

Також лідер «Радикальної партії»  вимагає від Гройсмана негайно скликати позачергове засідання Верховної Ради, створити ТСК з цього приводу та розпочати процедуру імпічменту.

«Мені соромно, що у нас такий Президент», — додав народний депутат Олег Ляшко.