Люди повинні відчувати роботу системи не з каналів телевізора, а особисто

248

У світлі останніх заяв про те, що відбудеться зрушення у «глухих справах», та на тлі політичної кризи, урядовці весь час намагаються сфокусувати увагу громадян на другорядних подіях, так вважає кандидат політичних наук Андрій Дацюк.

«Нас чекає звіт уряду та політичні перестановки. І в плані торгів навколо Генерального прокурора та Міністра внутрішніх справ, хоча «Народний фронт» виступав з заявою, щоб Арсен Аваков залишився на посаді. Але у нас сьогодні політично-парламентська криза. І використовується метод диверсифікації громадської думки, що мається на увазі. В країні все тріщить по швах, неефективно проводяться реформи, падає рівень життя населення. Зараз коаліція недієва, повстає внутрішня опозиція і в цій ситуації потрібно відвернути увагу громадськості від тих складних проблем, які невигідно щоб загострювалися увагою і зростало суспільне невдоволення цими процесами», — розповів Андрій Дацюк.

Що стосується справи Євромайдану, фактично пройшло 2 роки і до цього часу чути лише про те, що повинні активізуватися процеси розслідування. Але досі жодних відповідей не отримано. Хоча цей запит суспільства досі актуальний.