Мандат Онищенка для захисту бізнесу, а не депутатської діяльності

694

Сьогодні підрозділ НАБУ здійснив обшук офісу Олександра Онищенка. Як зазначає сам Онищенко, він вчора був на допиті у антикорупційному бюро, як свідок у справі Мартиненка. Про обшук йому вчора не повідомили, то він розцінюється як спроба політичного тиску.

«У нас дуже часто обшуки і затримання, як правило, пов’язані із політичними фігурами. І хто стає жертвою такого розслідування, обшуку, він прикривається своїм політичним статусом, перш за все, політичним мандатом. У даному випадку говорять, що це є «приймальня депутата», бо там є така табличка. Але варто подивитися, ким є ця людина – бізнесменом, а не депутатом. Про якогось політичного чи державного діяча з таким прізвищем – нічого не відомо. І мандат йому потрібен не для політичної діяльності, а для захисту своєї діяльності, як бізнесмена», прокоментував ситуацію політичний аналітик Володимир Горбач.

Експерт зазначив, що це є одна зі справ, які зараз розслідуються в НАБУ і обшук – це вже не вперше, але раніше були справи меншого масштабу.