Машина з правоохоронцями була підірвана у Дагестані

407

Останки двох людей знайдені в машині після вибуху біля села Сіртіч, ІДІЛ вже взяла на себе відповідальність.

Особи двох чоловіків, які перебували у підірваній в Табасаранському районі Дагестану машині, встановить експертиза, повідомило джерело в правоохоронних органах республіки. Потужність вибуху силовики оцінили в 15 кг тротилу.

30 березня в околицях села Сіртіч була підірвана машина. Один співробітник поліції загинув, ще один отримав поранення. За одними даними, правоохоронці переслідували машину з Сулейман-Стальського району, і, коли вони наздогнали підозрюваних, прогримів вибух. За іншими даними, вибух прогримів під час перевезення автомобілів. Відповідальність за підрив автомобіля взяла “Ісламська держава”.

Сьогодні вранці співробітник правоохоронних органів Дагестану повідомив нові подробиці цієї події. За його словами, поліцейські намагалися зупинити для перевірки автомобіль ВАЗ-2110, однак його водій не зупинився, проїхавши вперед близько 500 метрів. Трохи пізніше, під час перевірки документів, було приведено в дію потужний вибуховий пристрій, який знаходився в машині.

За словами правоохоронця, “в машині знайшли обгорілі останки двох бойовиків”. “Правоохоронці припускають, що вони були з південної бандгрупи”, – зазначив він.

За попередніми даними, потужність вибухового пристрою склала 15 кг в тротиловому еквіваленті.

Він також підтвердив інформацію, що під вибухнув автомобілі виявлено останки двох осіб. “Один з них попередньо пізнаний як Гаджієв Ельчин Нурмагомедов-Огли, уродженець Азербайджану”, – повідомило джерело.

Офіційного підтвердження ця інформація поки не отримала. Кримінальну справу порушено за ст.317 КК РФ (посягання на життя співробітника правоохоронного органу), ч.1 ст.222.1 (незаконний оборот вибухових пристроїв), ч.1 ст.223.1 (незаконне виготовлення вибухових пристроїв) і ч.2 ст.167 (навмисне пошкодження чужого майна загальнонебезпечним способом).