Майбутні потенційні розцінки на медичні послуги після впровадження “медреформи” МОЗу

482

Великий резонанс викликала публікація майбутніх потенційних розцінок на медичні послуги, українського державного діяча – Ольги Богомолець.

«Через величезний резонанс, який викликала публікація мною частини майбутніх потенційних розцінок на медичні послуги після впровадження “медреформи” МОЗу, до мене почали масово звертатися люди з проханням оприлюднити весь перелік платних послуг, які в мене є в наявності» — повідомила на своїй сторінці у facebook Богомолець.

Вона пропонує  до ознайомлення всі “прайси”, розраховані трьома великими медичними закладами для затвердження МОЗом. Тепер кожен може ознайомитися з сумами, які йому потенційно доведеться підготувати, щоб сплатити за лікування в разі наявності якоїсь із зазначених хвороб.

Що з цього буде сплачувати держава, а що сам пацієнт — досі не відомо, оскільки перелік послуг, які буде оплачувати держава, МОЗом поки що не оприлюднений.

Також Богомолець  зазначає, що слід мати на увазі, що в майбутньому ціни переглядатимуться з урахуванням рівня інфляції та зростання курсу долара, згідно положенням нової “медреформи”.