Мажор погрожував переляканій 9-річній дівчинці

Мажор вилаяв дитину, яку ледь не збив на пішохідному переході біля школи, оскільки перехід дуже навантажений, ніхто не хоче пропускати дітей, навіть більш дорослі діти зі страхом там переходять дорогу...

0
695

У Києві, 18 жовтня 2017 року, біля однієї зі шкіл водій Mercedes ледь не збив школярку, після чого почав нецензурно висловлюватися на її адресу. Про це на своїй сторінці в соцмережі розповіла очевидець Інна Тихонова.

За словами жінки, вона забирала дитину зі школи і стала свідком того, як Mercedes ледь не збив 9-річну дівчинку (однокласницю дочки) на пішохідному переході, прямо навпроти школи.

У цей момент на пасажирському сидінні теж сиділа дитина. Після того, як вдалося дивом уникнути зіткнення, водій вискочив до “постраждалих” з криками і погрозами.

Також, вона додала, що чоловік обурювався, що жінка, яка супроводжує дитину, штовхнула його автомобіль, і нібито злякала до сліз його дочку, яка сиділа в машині. Зазначається, що водій також “почав матюкати дитину, яку ледве не збив”.

“Порадувала реакція випадкового свідка цього неподобства. Він заступився за жінку дитиною, після цього був викликаний водієм на розборки в тій же хамській манері. Тут я вирішила теж втрутитися, але була названа ”кінченою куркою“ і послана”, – сказала жінка.

Вона уточнила, що завдяки перехожому все закінчилося мирно. “Перехожий не дав нікого образити, водій, брудно матюкаючи нас усіх, виїхав з ридаючою дочкою, дівчинка 9 років відбулася легким переляком, а я сфотографувала цього чуйного водія і пропоную зробити його відомим!” – додала дівчина Інна.

“Біля школи пішохідний перехід дуже навантажений, ніхто не хоче пропускати дітей, навіть більш дорослі діти зі страхом там переходять дорогу”, – зазначила вона.

Що ж, маємо знати героїв в обличчя!