Мечеть у Мадриді була закидана сигнальними ракетами

375

Іспанці переконані, що ісламісти розгортають наступ на ЄС, і не бажають повторення у своїй країні терактів, які сталися у Брюсселі.

Група ультраправих активістів закидала сигнальними ракетами найбільшу мечеть Мадриду. Про це передають місцеві ЗМІ.

Відповідальність взяло на себе ультраправе угруповання “Hogar Social Madrid”. Активісти у соцмережах виклали фотографії, супроводивши їх текстами “Вчора Париж, сьогодні Брюссель, завтра Мадрид”. В результаті в районі мечеті відбулося сильне задимлення.

На акцію негайно відреагувала мерія Мадрида. “Вони не зможуть поставити мусульманське співтовариство поза законом. Ми разом боремося з тероризмом. Спільне співіснування — безпечні міста”, – йдеться в повідомленні мерії в Twitter.

Нагадаємо, вранці 22 березня в міжнародному аеропорту Брюсселя прогриміли два вибухи. Влада країни вважає, що до цього можуть бути причетні кілька терористів-смертників. Третій вибух у вівторок в Брюсселі стався у вагоні метро на станції “Мальбек”. Відповідальність за атаку взяло на себе терористичне угрупування “Ісламська держава” (ІД). За даними кризового центру, в результаті терактів у вівторок в Брюсселі загинула 31 людина, ще 250 отримали поранення різної тяжкості. У зв’язку з терактами влада ввела в Бельгії максимальний рівень терористичної загрози.