Мешканці Львова досадили зламані сакури

369

У Львові на вул. Городоцькій на місце збитих у лютому дерев посадили два нові саджанці сакур. Кошти на це дав поліцейський, який і зламав дерева внаслідок ДТП.

Біля Львівського університету внутрішніх спра на Городоцькій також встановили обмеувальні стовпчики і замінили одну пошкоджену маленьку сакуру.

«Ми посадили дві сакури і ще одну маленьку замінили. Варість збитих сакур нам відшкодував поліцейський, який їх і зламав. Усього він передав близько восьми тисяч гривень – 6 900 за дерева та стовпці і ще 1 200 за монтаж. Окрім цього ми зібрали самі 1 500 грн, щоб замінити маленьку сакуру, яка також була ушкоджена», – розповів працівник департаменту розвитку Львівської міськради Олександр Шутюк.

За його словами, нові саджанці сакур до Львова привезли із Нідерландів.

Нагадаємо, у лютому 2016 року близько третьої ночі 27-річний водій автомобіля Mercedes біля Львівського університету внутрішніх справ зніс бетонні стовпці, зламав дві сакури, вилетів на зустрічну смугу і врізався в металеву огорожу. Згодом він сам погодився відшкодувати завдані ДТП збитки.

Дерева на Городоцькій з’явилися улітку 2014 року завдяки ініціативі громадських активістів, які самі зібрали на це необхідні кошти.