Ми в капкані своїх обіцянок, а Росія – ні

870

Президент заявив турецькому телеканалу про те, що скоро, вже за рік, Східні території України повернуться під контроль України, при чому, мирним шляхом.

Цю заяву прокоментувала політичний експерт Оксана Бєлякова.

«Однозначно, усі сподіваються на найкраще. Ми розуміємо, що в наш час тотальної електрифікації, не можна вести війну зброєю. Можна просто відімкнути ціле місто чи авіть державу від електрики, банківської системи, тощо. Як в Криму наприклад. У будь-який момент, таке може трапитися і на територіях Донбасу, де зараз не вщухає військовий конфлікт. Тоді все розвиватиметься набагато швидше. Але ще йдеться про те, що ту зброю, яка накопичилась в Росії, потрібно десь прилаштувати. Тому вони весь час конфлікт підтримують і підігрівають його», — розповіла експерт.

Також Оксана Бєлякова зазначила, що зараз російські бойовики користуються також тим, що українські війська не можуть адекватно на їхні диверсії реагувати, а лише тоді, коли є пряма загроза життю. Українська сторона дотримується «Мінських угод».

«Ми весь час в капкані того, що виконуємо свою обіцянку, а Росія – ні, і їй це сходить з рук», — підсумувала політичний експерт.