Міклош може стати міністром тимчасово

321

Вона зазначила, що словак навряд чи відмовиться від свого громадянства на користь українського

Екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош може очолити міністерство в українському уряді тимчасово. Про це сказала народний депутат від БПП Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Я так розумію, що це надзвичайно важливо для пана Міклоша, і для мене це позитивний сигнал того, як людина ставиться до якихось цінностей. А закони Словаччини все ж таки передбачають відразу негайне позбавлення громадянства, які тільки людина намагається здобути якесь інше громадянство. Тому очевидно, людина, яка в політиці провела все своє життя, активно працюючи над розбудовою своєї країни, для неї досить складно прийняти таке рішення, яке може виявитися абсолютно тимчасовим», — додала нардеп.

Як повідомлялося, екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, якому запропонували очолити Мінфін, озвучив ряд умов, за яких він готовий увійти до складу українського уряду.

Як повідомлялося, 24 березня фракція «Блоку Петра Порошенко» висунула спікера парламентуВолодимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра, мотивуючи це тим, що він фахівець з децентралізації. За пропозицією БПП, у разі підтримки Гройсмана за НФ залишається посаду спікера.