Миколаївські оборонці відзначили річницю визволення міста

241

28 березня колектив Миколаївської зразкової автомобільної школи ТСОУ разом із представниками мерії, облдержадміністрації та жителями міста традиційно відзначили річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів та вшанували пам’ять загиблих воїнів покладанням квітів до меморіалу героям десанту Костянтина Ольшанського.

Для ветеранів війни та молоді у ЗОШ №6 колектив автошколи ТСОУ влаштував святковий концерт, який не залишив байдужим жодного гостя. Серед присутніх були голова Миколаївської ОО ТСОУ Пустоляков О.Д., директор школи Бродянська І.В., голова міської організації ветеранів Поротніков М.А., ветерани війни Попова В. Г., Стрельниковий А. І., Коврига О. С., голова міської організації ветеранів Афганістану Полівода С. М., його заступник, ветеран Афганістану та учасник АТО Пономаренко В.О., учасники АТО Бойко Р. В., Смирнов О. В., Виходцев В. В.

На урочистому заході школярі танцювали українські народні танці, читали вірші Т.Г. Шевченка та дарували почесним гостям квіти, а ансамбль ГУ національної поліції «Південний патруль» співав патріотичні народні та сучасні пісні. В свою чергу ветерани війни та учасники АТО мали змогу висловити свою вдячність за увагу та спонукати підростаюче покоління захищати і любити Батьківщину, цінувати людське життя, мир на нашій землі.

Директор АШ Валенков Василь наголосив, що основної метою проведення подібних зустрічей є збереження пам’яті історичних подій та традицій, зміцнення зв’язку між молодим поколінням та ветеранами і запевнив, що Миколаївська зразкова автошкола ТСОУ і надалі буде усіляко сприяти патріотичному вихованню молоді.