Мільйон для Євробачення точно не потрібен — Данилко

296

Учасник Євробачення-2007, а також один з членів журі цьогорічного відбору на пісенний конкурс Андрій Данилко прокоментував перспективи вітчизняних співаків. На його думку, не всі хіти підійдуть європейському слухачеві, а для підкорення сердець не обов’язково вкладати величезні гроші.

Відомо, що співачку Джамалу у разі потрапляння на конкурс фінансуватиме Віктор Пінчук та його канал СТБ. У зв’язку з великим ажіотажем навколо пісні 1944 ходять чутки мало не про мільйонні витрати на поїздку та організацію номеру.

«Гроші, певна річ, потрібні, але не мільйон. Я коли приймав участь у конкурсі сам ставив танець та готував костюми. Коли мова йде про шалені суми складається враження, що хтось з оточення виконавця збирається їх поділити», — розповів Данилко в інтерв’ю.

Співак додав, що свого часу фінансування отримували і Руслана, і Ані Лорак від Януковича. На його думку, то була нормальна практика, коли країна та телеканал допомагають виконавцю на Євробаченні фінансами.

Також срібний призер Євробачення висловився стосовно пісень на конкурсі. Він запевняє, що патріотичні пісні, на кшталт Джамали та Тоні Матвієнко, зовсім не цікаві європейському слухачеві.

«Я не фанат творчості Джамали, але енергетика в неї була сильною. Проте, я вважаю, що такі пісні підійдуть Слов’янському базару, але не Євробаченню», — додав Данилко.

Данилко також вважає, що деякі виконавці взагалі використовують відбір на європейський конкурс як власний піар, адже деякі українські канали не дають їм можливості себе просувати. Причиною цього є корупція керівництва.

Нагадаємо, Данилко в образі Вєрки Сердючки зайняв у 2007 році друге місце на Євробачення. Третю сходинку посіло російське «Serebro», а першою стала сербка Марія Шерифович.