Мін’юст заперечує розробку законопроекту про легалізацію цивільного партнерства

558

Міністерство юстиції України заперечує розробку і подання на розгляд законопроекту про легалізацію цивільного партнерства для різностатевих та одностатевих пар.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства.

«Інформація, яка поширюється у ЗМІ щодо подання Міністерством юстиції законопроекту на розгляд Кабінету Міністрів України про легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, не відповідає дійсності», – сказано в ньому.

Так, у відомстві наголошують, що 12 червня, Директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Владислав Власюк під час круглого столу на тему «Оновлення плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» в офісі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у відповідь на питання щодо легалізації одностатевих шлюбів повідомив наступне: «У зв’язку з великою кількістю звернень, питання потребує подальшого вивчення та опрацювання і наразі не може бути виконано».

Раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції України має намір залишити у Плані дій Національної стратегії з прав людини захід щодо запровадження у країні цивільних партнерств.