Міністра фінансів мають усі ненавидіти, Яресько справлялась

716

Екс-міністр економіки України Айварас Абромавичус учора заявив, що Наталію Яресько потрібно підтримувати і підштовхувати, щоб вона погодилася зайняти крісло прем’єр-міністра.

Цю заяву прокоментував політолог Олександр Леонов.

«Кабмін має бути оновленим. Достатньо довго там існує ряд ключових вакансій і достатньо фігур, яким не давав хід (по багато численними витоках інформації), Арсеній Яценюк, який вважає, що саме він має бути головним реформатором та Євроінтегратором. Очевидно, що той негатив, який накопичився стосовно Яценюка, вимагає перезавантаження.

Експерт також зазначив, що провину за недоопрацьований та прийнятий вночі бюджет України не можна записувати як промах Яресько, адже це була колективна робота», — розповів Олександр Леонов.

«Є особлива вимога до Мністра фінансів – це має бути людина, яку всі ненавидять, бо він не дає грошей. Фактично, Яресько з цим дуже добре справлялась», — наголосив політолог.

Також експерт вважає, що Наталія Яресько може зібрати нову команду Кабміну, а не використовувати «старі обличчя».

«У ній бачать всі професіонала, який може вести перемовини з зовнішніми фінансовими структурами та іноземними партнерами. Наталія Яресько має шанси, щоб за неї проголосувала більшість, навіть «Самопоміч», — підкресли Олександр Леонов.

Експерт зазначив, що Арсеній Петрович навряд чи піде з прем’єрського крісла добровільно і запропонує на посаду Яресько, адже він нікого не бачить на цій посаді, крім себе.