Міністром охорони здоров`я може стати колишній регіонал

346

У фракції «БПП» оприлюднили свій перелік осіб-кандидатів на посади міністрів. Серед них фігурує досить відоме ім`я — Олексій Гончаренко — діючий член фракції БПП і нардеп ВРУ VIII скликання.

Біографія цього політика переносить нас в Одесу, де він впродовж 2010 року займав посаду депутата обласної ради VI скликання, згодом був і головою Одеської обласної ради, а ще раніше Гончеренко був депутатом від «Партії Регіонів» протягом 2005-2015 рр.

Крім того не всі знають, що саме Гончаренко є активним прибічником ідеї надання російській мові статусу другої державної мови. В інтерв’ю українському виданню у 2011 році Гончаренко відверто підтримував програму розвитку російської мови Костусева і переконував, що в Україні відбувається насильницька українізація. Він стверджував, що Одеса ніколи не була українським містом, а «створювалась, як центр Новоросії».

Сьогодні журналістка Тетяна Висоцька написала в своєму Фейсбук, що хвилюватиметься за здоров’я українців, якщо Гончаренко таки стане новим Міністром охорони здоров’я.

«Цікаво було дізнатися, що Олексій Гончаренко, колишній депутат одеської міськради від Партії регіонів, а нині народний депутат від Блоку Петра Порошенка і кандидат на посаду міністра охорони здоров’я (!!!) від БПП, окрім Одеського медуніверситету, закінчив Академію народного господарства при уряді Російської Федерації.
Хвилююся за наше здоров’я.», — резюмувала Висоцька.

Нагадаємо, раніше Гончаренко попіарився на власному затриманні правоохоронцями Москви під час похорону Немцова. Його відпустили в день затримання, а поліція заявила, що не має до нього претензій.