Міс ДНУ 2016 стала майбутній редактор, а Містером — комп’ютерний інженер

389

Вчора, 25 березня, у Палаці Студентів Дніпропетровського Національного Університету імені Олеся Гончара відбувся конкурс краси, таланту та грації «Містер та Міс ДНУ 2016». Про це журналісту Дніпрограду стало відомо на місці події.

Як зазначали організатори, хлопці та дівчата плідно готувалися до конкурсу більше двох місяців і за цей час стали дружньо командою. Підтримати своїх одногрупників та друзів прийшла велика кількість студентів. Судили учасників конкурсу голова студентського самоврядування ДНУ Дмитро Кулік, Містер та Міс ДНУ 2015 Артем Краченко та Анастасія Василенко, фотограф Вета Ерак, учасниця проекту «Супермодель по-українськи» Владислава Роговенко та інші.

Три конкурсні години були наповнені позитивом, щирістю та обдарованістю. Конкурсанти демонстрували публіці свою ерудованість, відповідаючи на каверзні запитання ведучого, і талант — у вигляді творчих номерів. За підсумком усіх конкурсів титул Містер ДНУ отримав студент факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем Віктор Яловой. Серед дівчат виборола перемогу студентка факультету систем та засобів масової комунікації Марія Туканова.

Титул I віце-міс дістався екставагантній Марії Сімпсон, II віце міс — загадковій Світлані Корнієнко. Серед хлопців статус I віце-містера дістався Владу Ляху, II віце містера — Микиті Воробйову.

Як зазначила член жюри Владислава Роговенко, обирати найкращих було складно, однак з вибором переможців вона згодна. «Я була проти деяких учасників, які отримали призові місця. Однак моє слово не було останнім. Я дуже рада за Марію, вона мені сподобалася найбільше,» — розповіла Роговенко.