Мистецький Арсенал виставить шедеври, за які бореться

226

4 квітня у національному комплексі «Мистецький Арсенал» відкриється виставка«Арсенал SOS/Музейна колекція», за допомогою якої прагнуть звернути увагу на ситуацію, що склалась навколо музею сьогодні.

«Настав час показати, за що бореться і про що так печеться Мистецький Арсенал», – зазначили на сторінці музею у Facebook.

На виставці буде представлено живопис і скульптуру видатних українських авангардистів, таких як Казамир Малевич, Олександр Богомазов, Віктор Пальмов, знаменитий монументаліст Михайло Бойчук, а також знакових фігур сучасності Анатолія Криволапа, Жанни Кадирової, Миколи Маценка та інших.

Також до експозиції увійдуть археологічні знахідки та історичні пам’ятки XV-XVIII століття, серед яких старовинні монети, стародруки і предмети народного ремесла.

Представники Арсеналу акцентують, що всі експонати виставки є частиною Музейного фонду України. Зараз ця колекція перебуває під загрозою через неоднозначну позицію Державного управління справами щодо подальшої долі Мистецького Арсеналу.

4 квітня у приміщенні музею пройде зустріч, де обговорять проблему проведення відкритих конкурсів на керівні посади в українських закладах культури, зокрема в самом Арсеналі.

Анатолій Криволап і Жанна Кадирова є героями енциклопедії «Слава України», яка наразі готується до друку. До неї увійдуть 120 видатних діячів української культури.