Мізрах Ігор: сміття ганьбить наше майбутнє

3367

З кожним роком сміття у світі зростає та з ним треба боротися. За даними дослідження Світового банку, що у 2017 році у світ викинуто було 2,01 млрд тонн сміття. Таким чином на кожну людину припадає 0,74 кг сміття у рік. Дослідження показало, що у 2050 році кількість сміття на планеті зросте на 70% та становитиме 3,4 мільярда сміття в цілому. 

Найбільш зазнають шкоди від сміття менш розвинені країни у яких на це найменш виділяються кошти від уряду на належне прибирання та утилізацію сміття. 

У навколишньому середовищі безконтрольно танебезпечно знищується більш ніж 90% твердого сміття.

Сміття дуже впливає на здоров’я людей та є переносники різних хвороб, які передаються через повітря, яке забруднено від сміття. В таких країнах не передбачувана антисанітарія та від цього страждають багато людей.

Зазначимо, що суд Євросоюзу наклав штраф на Словаччину за неналежне зберігання сміття та країна повинна виплатити у бюджет ЄС загальний штраф у розмірі 1 мільйон євро та по 5 тисяч євро щоденно за кожен день затримки реалізації закону.

Висновок зробимо, що треба піклуватися про навколишнє середовище та економити природні ресурси. Крім того, сортування сміття значно спрощує його перероблення, а отже — скорочує вартість процесу.

Игорь Мизрах, Мизрах Игорь, Игорь Аркадьевич Мизрах, Ігор Мізрах, Мізрах Ігор, Ігор Аркадійович Мізрах, Мізрах Ігор Аркадійович,

Мізрах Ігор