Модельєри Дніпропетровщини кращі в Україні

384

Жіночні, стильні, зручні та ексклюзивні – свій погляд на сучасний жіночий одяг демонстрували вихованці Криворізького навчально-виробничого центру. Їх колекція стала переможцем Всеукраїнського конкурсу модного одягу, повідомляють у департаменті освіти та науки ОДА.

Три моделі у синьо-білих тонах підкорили київський подіум та професійне журі. Їх автори стали переможцями в номінації «Діловий жіночий одяг».

Більше 6 місяців працювали учні Криворізького навчально-виробничого центру над ескізами колекції, підбирали тканину, фурнітуру, працювали над викройками та виготовленням.

«Перемоги в таких конкурсах – це престиж нашого закладу та стимул для учнів працювати над собою, навчатися новому та займатися творчістю. Наші юні модельєри, перукарі, кухарі постійно беруть участь у різних конкурсах та нерідко здобувають перемогу», — зазначила старший майстер центру Світлана Сметанко.

Конкурс проходив за ініціативи національного галузевого партнерства в легкій промисловості Fashion Globus Ukraine. У ньому взяли участь швейні професійні училища зі всієї України. Вони представляли чоловічі, жіночі та дитячі колекції одягу. У фіналі конкурсу, що проходив у Київському палаці дітей та юнацтва, змагалися 42 колекції.