Можливо, скоро з’являться «після сирійські» бойовики на Донбасі

293

Експерти вважають, що після виводу російських військ з Сирії, бойовики можуть активізуватися на Донбасі.

«Ми відчуваємо, яке загострення на Сході. Що в голові пана Путіна, важко сказати. Політичний тиск, санкції, на нього є вплив. Але зараз, коли він звільнить свою військову армаду, і вона повернеться на їхні терени, звичайно частина попаде на територію Криму. Відомо, що багато військ, як були там, мають свої бази в Криму. Треба очікувати загострення конфлікту, тому українська сторона має працювати над тим, щоби попередити», — розповів народний депутат України Валентин Дідич.

Експерт вважає, що українські захисники повинні мати право і захист. Генеральний штаб та інші повинні впливати на те, щоб передова частина мала право застосовувати зброю у випадку нападу російської агресивної машини.

«Можливо є домовленості, щоб Путіна, враховуючи його неадекватні дії, не провокувати, щоб він не застосовував широкомасштабні військові дії. За цей час українська армія зміцніла. Відповідно є рішення і постанови Верховної Ради, щоб визнати Росію агресором у відношенні до України. Але чому ця постанова до кінця не виконується – не зрозуміло. Можливо перемовини, кулуарні домовленості відбуваються десь в нетрях військових штабів», — вважає Валентин Дідич.