Музичні рукавички перетворять поверхню на синтезатор

362

Все частіше з’являються в сучасному світі з’являються нові технологічні музичні інструменти. Для запису альбому в домашніх умовах досить придбати комп’ютер, мікрофон, недорогий синтезатор. Нові музичні рукавички Т8 дозволять обійтися і без синтезатора. Вони зможуть перетворити будь-яку поверхню в музичний інструмент.

Рукавички створили для того, щоб полегшити музикантам процес твори мелодій. Це також зробить їхні виступи більш ефектним. Розробила ґаджет американська компанія Remidi.

Вони підключаються до будь-якого електронного пристрою, здатного записувати і обробляти MIDI-музику. Кожна рукавичка забезпечена вісьмома окремими сенсорами. Вони відстежують рухи пальців і положення руки в просторі. Також датчики стежать за швидкістю руху.

Вартість однієї рукавички на етапі збору коштів становить від 199 до 229 доларів. Коли ж їх запустять у масове виробництво, то цінник підстрибне. Їх вже можна буде купити вже за 399 доларів. Перші клієнти отримають свої рукавички вже у вересні поточного року.