На автошоу у Індії було представлено позашляховики та гоночні машини майбутнього

687

В Індії відкрилося друге за престижністю автошоу у світі.

Автолюбителі безперервно роблять знімки, вони спеціально приїхали у Делі, щоб подивитися на найяскравіші машини світу.

Автоіндустрія в Індії переживає злет. Запускають у виробництво нові моделі. В Індію завозять все більше авто, яких раніше не було, наприклад, Мустангів зі США, — розповів представник онлайн-магазину Quikr Cars Атул Теуарі.

Спортивний Ніссан GTR є чи не найрозкішніше експонат. Його вартість 220 тисяч доларів. Втім, його навряд чи куплять, адже дорогі авто в індійців не мають попиту.

Їм більш до вподоби демократичні марки, наприклад, Hyundai. Це один із лідерів індійського ринку. Модель Hyundai Сreta абсолютний хіт 2015-го року.

Автомобільний бум розхвилював індійську владу, адже забруднення повітря різко зросло. Тож у Делі частково обмежили продаж і рух дизельних автомобілів.

Такі кроки на руку виробникам електрокарів та автівок з гібридними двигунами. До них приглядаються уважніше. Мотоцикли — ще одне захоплення індійців. Особливо популярні залізні коні від Suzuki.

Минулого року в Індії випустили 18 мільйонів мотоциклів. Таким чином, країна стала другою у світі за об’ємом виробництва цього транспорту.