На «Берлінале-2016» облаштують український стенд

389

В рамках проведення 66-го Берлінського кінофестивалю функціонуватиме український стенд. Його організатором виступає Державне агентство України з питань кіно. Стенд назвали Ukrainian Film Corner.

Про це повідомляє прес-служба Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Український стенд почне діяти з 11 лютого і працюватиме протягом дев’яти днів. Він розташується у готелі Marriot і матиме номер 116.

На стенді представлятимуть каталог «Українські фільми 2015-2016». Його видав Національний центр Олександра Довженка на замовлення Держагентства України з питань кіно. В каталозі зібрали найновіші українські кінороботи різних жанрів. Частина з них вже готові, а решта поки перебувають на стадії виробництва.

Каталог та інші презентаційні матеріали поширюватимуться серед спеціалістів світової кіноіндустрії. Це сприятиме безпосередньому поширенню інформації про українське кіно. Крім цього, така акція підніме імідж України за кордоном.

Нагадаємо, кінофестиваль «Берлінале-2016» проходитиме з 11 по 21 лютого у столиці Німеччини. Загалом під час нього презентують близько чотирьох тисяч фільмів.