На будівництво автодороги в Полтавскій області Світовий банк виділяє $200 млн

414

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив про суму фінансування на будівництво ділянки автодороги в Полтавській області, зокрема, за його даними, Світовий банк виділить для цього $200 млн.

«Минулого року, нагадав прем’єр, уряд виділдорогив Полтавської області 250 мільйонів гривень на ремонт і будівництво доріг. Цього року в бюджеті передбачено в 2,5 разу більше — 600 млн грн. Арсеній Яценюк також зазначив, що на будівництво великого відрізку автодороги планується фінансування Світового банку в сумі 200 млн доларів», — повідомляє прес-служба Кабміну за підсумками наради глави уряду з керівництвом Полтавської облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій та головами області в суботу в Полтаві.

Він звернувся до голови Полтавської ОДА Валерія Головка із проханням чітко визначити план спрямування коштів на ремонт доріг.

Крім того, прем’єр наголосив, що капітальні витрати цього року не мають вкладатися в проектно-кошторисну документацію, а спрямовуватися виключно на об’єкти, які буде введено в експлуатацію цього року. При цьому частина капітальних витрат має спрямовуватися на ремонт доріг.

Яценюк також зазначив, що Кабмін планує розподілити 1 млрд грн на 159 об’єднаних територіальних громад, що має стати мотивацією до подальшого об’єднання громад.