На Дніпропетровщині буде створено 13 молодіжних рад

204

Проведення тренінгів та семінарів, підтримка молодіжних проектів, організація патріотичного виховання молоді. У Дніпропетровській ОДА обговорювали, якою має бути молодіжна політика в регіоні. Особливу увагу приділили підтримці сільської молоді. Створити умови для її інтелектуального та культурного розвитку допоможуть молодіжні ради. За ініціативою молоді такі організації з’являться в усіх містах та районах області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ОДА.

«Основна мета молодіжної політики на Дніпропетровщині – це створення умов для всебічного розвитку молоді в сучасному суспільстві. Також ми повинні захищати права та інтереси молодого покоління. Особливо це стосується жителів сіл. Сільська молодь повинна користуватися усіма існуючими пільгами, мати можливість для розвитку. Цьому сприятиме створення молодіжних рад в містах та районах», — розпочав робочу зустріч перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман.

До участі у круглому столі запросили керівників органів студентського самоврядування, голів молодіжних рад, представників ОДА, обласних установ та громадських організацій, освітян. Вони ділилися своїми думками щодо нової структури молодіжної ради та перспектив її розвитку. В результаті обговорення з’явилися цікаві ідеї. Їх внесуть до існуючого положення розвитку Дніпропетровської обласної молодіжної ради. Завдяки цьому врахують усі побажання молоді.

У планах – організувати молодіжні ради по всій області. Це забезпечить регулярне проведення тренінгів та семінарів, створення умов для реалізації проектів, розроблених представниками молодіжних рад, творчого та інтелектуального розвитку молоді, національно-патріотичного виховання.

Олег Кужман зазначив, що представники молодіжних громадських організацій можуть звертатися за допомогою до обласних структур. ОДА готова надати їм всі можливі ресурси для подальшого розвитку.

Наразі в містах та районах області створено 13 молодіжних рад.