На Донбас прибули танки з РФ

365

В район Олександрівки, яка розташована одразу за Мар’їнкою, що на передовій лінії, ЗС РФ перекинули танковий підрозділ 100 окремої мотострілецької бригади 1 АК (Донецьк).

Про це повідомляє розвідка Міноборони.

Згідно з повідомленням, українська сторона також надала інформацію спостерігачам ОБСЄ про наявність 122-мм РСЗВ «Град», артилерійських систем калібром понад 100 мм і танків у районах Мінеральне, Донецьк, Макіївка та Тельманове.

Розвідка також додала, що противник намагається витіснити сили АТО з позицій у промисловій зоні Авдіївки шляхом ведення інтенсивних обстрілів зі стрілецької зброї, гранатометів, 82 та120-мм мінометів.

Також у повідомленні вказується, що російське командування почало маскувати вказівки для приховання порушень та військових злочинів.

«Встановлено, що за безпосередньою вказівкою командувача 1 АК генерал-майора ЗС РФ В. Асапова, постачання боєприпасів для потреб 11 окремого мотострілецького полку (Макіївка) та 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) оформлюється як для проведення учбових стрільб. З цією метою підготовлено фіктивний план проведення занять з вогневої підготовки на квітень із розрахунком кількості боєприпасів, що в десятки разів перевищує відповідні нормативи», – розповіли у відомстві.

У розвідці додали, що 9 квітня до Донецької обласної клінічної лікарні імені Калініна та Центральної клінічної міської лікарні імені Вишневського доставлено 14 загиблих та 19 поранених російських військовослужбовців.