На Донбасі бойовики затоплюють шахти

290

Проросійські бойовики на окупованій частині Донбасу затоплюють шахти й приводять у непридатність низку підприємств.

Про це заявив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

Він вважає, що після звільнення частини Донбасу Україні буде непросто відновити їхню роботу.

«Я спілкувався з фахівцями, які займалися відновленням інфраструктури в Грузії після того, як там побували росіяни. За їхнім досвідом: коли вони йдуть, то після себе залишають випалену землю. Цілеспрямовано знищується інфраструктура – лікарні, школи, мости, підприємства.

З того боку (від лінії розмежування, – ред.) уже постійно надходить інформація про постійне вивезення наших підприємств на територію Росії. Ведеться їхній демонтаж із подальшим монтажем у РФ, але чимало фактів, коли просто вивозяться як металобрухт», – заявив голова Луганської області.

За його словами, навіть фіксуються випадки, коли підприємства в результаті порушення технологічної дисципліни приходять у такий стан, що поновити їхню роботу практично неможливо.

«Наприклад, за моїм даними, велика проблема, майже за гранню, у нас буде з відновленням феросплавного заводу», – додав Тука.

На зауваження, що є інформація про затоплення шахт бойовиками, він відповів: «Це проблема, з якою ми вже зіткнулися. Зараз вона вивчається на найвищому міжнародному рівні».