На Донбасі, всупереч Мінським домовленостям, навчають бойовиків

292

Незважаючи на угоду про припинення навчань з бойовою стрільбою в 30-кілометровій зоні вздовж лінії зіткнення, підписану під час зустрічі тристоронньої робочої групи в Мінську, бойовики продовжують проводити бойові навчання на Донбасі.

Про це повідомив співголова ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

Він зазначив, що бойовики завершили бойове злагодження під час батальйонних навчань і готуються до маневрів на рівні бригад.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа», передислокація важкої техніки і живої сили бойовиків зафіксована в напрямку так званих лутугинських таборів і військових полігонів, які розташовані поблизу міст Алчевськ і Стаханов.

«Вчора, о 4-й годині ранку в районі м. Стаханов на об’їзній дорозі був зафіксований рух колони важкої бронетехніки бойовиків. Згодом надійшла інформація про інтенсивний характер стрілянини з місця розташування «навчальних таборів» – район каменоломні.

Польові навчання бойовиків з використанням важкої бронетехніки проходять і на тренувальному полігоні в районі селища Шимшинівка», – зазначив Дмитро Снєгирьов.

Він також додає, що офіційний представник «народної міліції» самопроголошеної «ЛНР» Андрій Марочко заявив, що підрозділи «міліції» переобладнають полігони для проведення навчань на відстані 15 км від лінії зіткнення.

«За словами Марочко, наразі завершилися планові заняття з підрозділами забезпечення і підвезення матеріальних засобів, вироблена програма забезпечення безпеки при виконанні завдань матеріально-технічного забезпечення», – зазначив Дмитро Снєгирьов.