На фронті для лікарів жодних умов

364

Під час зустрічі з львів’янами, фронтові лікарі Нацгвардії розповіли, у яких умовах доводиться їм працювати на передовій. Медики згадали про найбільш складні моменти своєї служби та порятунок бійців.

Більшість лікарів йшли у зону АТО добровольцями та повертали ледь не з того світу тяжко травмованих воїнів. Рятівники пригадують, що їм і самим доводилося часто брати до рук зброю.

«На передовій ми і відбивали атаки ворога, і рятували військових одночасно. Та, звісно, найбільшим досягненням є порятунок хоча б одного життя. Заради цього і потрібно йти на передову», – наголосив начальник медслужби 4-го батальйону оперативного призначення НГУ Олександр Бурій.

Також медики додають, що умов для військових лікарів на фронті майже не створено. Відтак, кожному лікарю доводиться самому влаштовувати свій побут.

«Умови для медиків на фронті жахливі. От що лікар сам собі облаштує після приїзду, такою і буде його побут. Так, медики майже все роблять своїми силами. Знаходять і карети швидких, і будують свої бліндажі для облаштування медчастини», – розповів командир взводу 4-го батальйону оперативного призначення НГУ Роман Михайлів.