На інкасаторів Одеси було скоєно напад, 2 загинуло

223

В Одесі 10 березня група невідомих осіб вчинила збройний напад на інкасаторську машину. Повідомлення до чергової частини Приморського відділу поліції надійшло о 18:20, повідомляють у ГУНС в Одеській області.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група і швидка медична допомога.

Станом на 20:00 встановлено, що загинули двоє людей: інкасатор і один із нападників. Іще одного постраждалого інкасатора доправили до медичного закладу з вогнепальними пораненнями, повідомляють у поліції.

Тим часом місцеві сайти повідомляють подробиці розстрілу інкасаторської машини в центрі Одеси.

Як з’ясував на місці кореспондент 048.ua, нападників на автобус інкасаторів було троє, серед них одна жінка. Під час нападу інкасаторам удалося застрелити одного з нападників. Другий злочинець після провалу плану закрився в своєму автомобілі та застрелився. Що з жінкою, невідомо.

Інкасаторська машина належала «Райфайзен банк Аваль».

У місті оголошено план «Перехоплення».

За станом на 20:27 повідомляється, що всі злочинці зникли. Обидва загиблих — працівники інкасаторської служби, водій і охоронець. Причому один із них помер, коли його несли до «швидкої».

Оновлено. За повідомленням поліції, нападники не викрали гроші.

«Грошові цінності залишилися непошкодженими. Слідчі дії тривають», — ідеться в повідомленні прес-служби ГУНС в Одеській області.