На крісло Генпрокурора мітить ще один високопосадовець

330

Голова управління спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк заявив про готовність стати новим Генпрокурором України. При цьому він поскаржився на відсутність відповідної пропозиції від перших осіб держави.

За словами Горбатюка, він має бажання боротися і міняти систему, підвищувати рівень довіри суспільства до органів прокуратури і робити все, щоб закон був дійсно один для всіх.

Що стосується недавньої відставки глави ГПУ Віктора Шокіна, то, як повідомив Горбатюк, цю інформацію він сприйняв цілком спокійно, адже Шокін сам заявляв про готовність піти.

Горбатюк прокоментував актуальну тему звільнення Давида Сакварелідзе. Він повідомив, що не підтримує мітинги під стінами прокуратури, але що стосується безпосередньо звільнення, то потрібно отримати чіткі відповіді на озвучені звинувачення.

Посада голови Генеральної прокуратури України виявилася найбільш «прохідною» з часів відсторонення від влади Віктора Януковича. За 2 роки з моменту встановлення нової влади в Україні були звільнені вже три Генпрокурора.