На Манхеттені з’явиться «Вулик» для безпілотників

324

Безпілотні літальні стають невід’ємною частиною життя людини. Вони все частіше зустрічаються на вулицях, в приміщеннях, а також під час заміських прогулянок. Троє молодих дизайнерів вирішили якось упорядкувати користування дронами і придумали «гараж» для них.

Беспілотники зі звичайної іграшки для розваги все частіше перетворюються на проблему не тільки для міської влади, а й на державному рівні. Часто дрони залітають на території стратегічних або військових об’єктів, створюють загрозу для повітряного транспорту.

Дизайнери створили концептуальний проект хмарочоса для мегаполісу. У ньому розташовані док-станції для безпілотників. Подібний хмарочос вже спроектував Рафаель Міньола.

Концепція нової будівлі буде альтернативою для проекту одного з можливих майбутніх хмарочосів в одному з округів Нью-Йорка — на Манхеттені. Планується, що це буде найвища споруда в мегаполісі. Його висота складе більше 425 метрів. Проект отримав назву «Вулик». Він однозначно необхідний густонаселеному Манхеттену, так як уряд все більше посилює умови польоту безпілотників.

У той же час, багато компаній замислюються про використання дронів для доставки товарів до клієнтів. Наявність подібного хмарочоса для безпілотників, дозволить регулювати їх трафік в міських умовах.