На розбудові «Межигір’я» ласий шмат дістався братам Клюєвим

376

Редакція Vse.Media продовжує публікувати втрачені архіви діяльності приближених Януковича.

Те саме відчуття, коли бачиш документи, які завіряють жлобство, через яке «Україна – на колінах».

Замовником мегабудівництва виступає славнозвісний ТОВ «Танталіт» (Клюєвих), а генпідрядником  ТОВ «Архітектурно-будівельна компанія «Інтеб»». Обидві фірми вихідці з однієї кишені клану Януковича. І через звітність грошей «навідмивали» — до непристойності багато.

Виходячи з цифр, які афішуються в актах виконаних робіт, середньостатистичному українцеві довелося б працювати кілька років, щоб побудувати, наприклад, вольєр для домашніх тварин. Який, за актом виконаних робіт обійшовся «обслузі» Януковича, фірмі братів Клюєвих «Танталіт»  у 143 500 гривень.

20160226_155602

З поміж безлічі актів виконаних робіт (на круглі суми), хотілося б виокремити ті, де найбільш кричущі суми марнотратства. Наприклад, дороги і площадки будівництва «Центру відпочинку та здоров’я», за адресою Київська область район, с. Нові Петрівці, «Вишгородський масив», вул.. Івана Франка 19, обійшлося всього у 857 134 гривень. Близько мільйона, на обладнання території сходинками дерев’яними і брусом хвойним.

20160226_155100

Апогеєм стало будівництво пункту режимної охорони прибережної зони з вольєром для охоронних собак. Вартість будівництва така, як нібито там споруджували відому Китайську Стіну – 717 980 гривень.  З огляду на об’єм території, суми спів розмірні. Але жлобство маленької групки людей, на чолі з Януковичом та братами Клюєвими, показовий приклад, чому в цій країні більшість людей знаходиться за межею бідності. І чи варто було стільки грошей вкидати в проект, яким повноцінно ніхто не зміг насолодитися, адже навіть зараз відвідувачі резиденції «Межигір’я» ідуть подивитися на еталон жадібності.

20160226_155424

Експерти дають різну оцінку вартості комплексу «Межигір’я». Але що  клан Януковича міг собі ні в чому не відмовляти і друзів своїх «балував» проектами жлобства – зайвий раз доводить, що політичну еліту варто регулярно «чихвостити» на предмет грандіозних забудов і «ой, а звідки стільки грошей».