На що Україна витратила 34 млн, перераховані для Донбасу

294

Зазначені 34 млрд грн у інтерв’ю Романа Безсмертного «розпорошені» по різним програмам бюджетної класифікації.

Віднайти конкретні суми на конкретні заходи можливо лише у результаті надання всіма міністерствами детального переліку видатків, спрямованих на фінансування соціально-економічних заходів у Донецькій області.

Спеціалізована протезно-ортопедична та медично-реабілітаційна допомога інвалідам у клініці Науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності.

Забезпечення протезуванням та ортезуванням виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок.

Здійснення заходів щодо надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення.

Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції
Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.

Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку).

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І – ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення (будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію) інфраструктури у Донецькій та Луганській областях.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Видатки на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави, а також на відновлення об’єктів Донецької та Луганської областей, що розподіляються Кабінетом Міністрів України.

Здійснення виконавчої влади у Донецькій області.

Пенсійне забезпечення громадян.