На Великдень бойовики ЛНР залякують населення наступом ЗСУ

272

У «ЛНР» бойовики лякають місцеве населення і своїх поплічників наступом української армії на Великдень.

Про це повідомляє співголова ГІ «Права Справа» Дмитро Снєгирьов.

Так, у тимчасово окупованих Стаханові, Первомайську та Алчевську бойовики активно перевіряють бомбосховища та проводять інструкцію населення з цивільного захисту. Серед самих бойовиків активно поширюють чутки про те, що українська армія планує наступальну операцію на Великдень.

У тимчасово окупованому Стаханові через страх прориву та наступальні дії з боку ЗСУ бойовики накопичують живу силу та техніку. Окрім того, російські найманці в цих районах проводять військові навчання під керівництвом кураторів з РФ.

«Разом з тим, пожвавився процес мобілізації в окупованих районах Луганської області. Бойовики обіцяють золоті гори й шукають серед цивільних санінструкторів, водіїв та артилеристів. Контракт укладається на термін від одного року. Набір бойовиків відбувається за адресою: м. Алчевськ, вул. Горького, 35. Однак бажаючих не багато, а в бойовиків відчувається нестача кадрів», – повідомляє Дмитро Снєгирьов.

Водночас, за його словами, в Луганську зафіксовано прибуття «солідарних росіян», які базуються в гуртожитках та санаторії «Незабудка». В Алчевську російські найманці базуються в приміщенні колишнього профілакторію та будівлі колишньої податкової.