На врученні «Оскара» пожартували про Україну

274

Документальний фільм про події Майдану «Зима в вогні» не отримав кінопремії «Оскар», поступившись статуетку біографічного фільму про Емі Уайтхаус, але на церемонії її ведучий Кріс Рок пожартував про Україну. Про це пишуть в Twitter Голос Америки.

«Ви розумієте, що люди, які створили «Зиму у Вогні», будуть ненавидіти музику Емі до кінця життя, правда? — Призводять жарт ведучого церемонії Кріса Рока в вищеназваному Twitter.

«Шкода, цього разу ми не виграли, значить, все ще попереду. Ведучий» Оскара «говорить, що українці тепер будуть ненавидіти музику Емі Уайнхаус», — коментує журналістка Мирослава Гонгадзе в своєму Twitter.

«Побачити український Майдан і почути українське слово зі сцени» Оскара «таки хвилюючий момент. Вимагаємо більшого, бо ми того варті!» — Зазначила Гонгадзе.

«Фільм» Зима в вогні «залишився без» Оскара «. Хтось уже пише, що це — програш режисера. Хтось — що в усьому винна нинішня влада, яка не виправдала надій. Друзі, фільм є і він залишиться в нашій історії. Як документ про 93 днями євромайдан. Ми повинні пишатися, що фільм про подвиг евромайдановцев був номінований на «Оскар». Це — не тільки заслуга режисера і операторів. Це — заслуга тих, без кого не було б історії євромайдан «, — відзначає журналіст Сергій Руденко в своєму Facebook.

«Емі» — британський документальний фільм Асіфа Кападія про співачку Емі Уайнхаус, прем’єра якого відбулася на кінофестивалі «Санденс» -2015, а на телебаченні — 4 травня 2015 року на каналі HBO.

Фільм «Зима в огні Боротьба України за свободу» документальний фільм спільного виробництва США, Великої Британії та України. Офіційна прем’єра фільму відбулася 9 жовтня 2015 року на платформі Netflix.