НАБУ відкрило справу на прокурора САП, який зняв підозру з сина Авакова у «справі рюкзаків»

771

Національне антикорупційне бюро порушило кримінальне провадження проти начальника третього відділу прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Василя Кричуна, котрий закрив справу щодо сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Як пише Слово і Діло, про це повідомив сам прокурор, зазначивши, що провадження на нього порушили за заявою представника Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ), що є потерпілим у зазначеній справі.

Також він подав на Кричуна скаргу до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Нагадаємо, в липні Спеціалізована антикорупційна прокуратура раптово зняла підозри з сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря у справі про розтрату держкоштів на закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

Національне антикорупційне бюро спробувало оскаржити закриття провадження проти Авакова-молодшого й Чеботаря, однак глава САП Назар Холодницький відмовив НАБУ.

Апеляцію на зняття підозр з сина Авакова та Чеботаря подав і Центр протидії корупції. Однак Апеляційний суд відхилив скаргу, остаточно «поховавши» справу «рюкзаків Авакова».