«Нафтогаз» проти «Газпрому»: суд відмовив українській компанії в задоволенні апеляції

568

«Нафтогаз» планує подати в суд додаткове звернення з викладенням своєї позиції.

Апеляційний суд округу Свеа відмовився відновлювати рішення Стокгольмського арбітражу щодо стягнення з компанії «Газпром» 2,56 млрд доларів на користь компанії «Нафтогаз».

В «Нафтогазі» підкреслили, що суд Свеа вирішив переглянути своє попереднє рішення про призупинення виконавчих дій за рішенням Стокгольмського арбітражу за транзитним контрактом між «Нафтогазом» і «Газпромом», повідомили у прес-службі української компанії.

«Сьогоднішня заява» Газпрому «про те, що суд залишив своє попереднє рішення без змін, не відповідає дійсності. Рішення означає, що, вивчивши аргументи, надані «Нафтогазом», суд відхилив безпідставне твердження» Газпрому «про те, що значні частини обґрунтування транзитного рішення були написані адміністративним секретарем», – повідомляє компанія.

У «Нафтогазі» зазначили, що компанія не мала можливості надати суду свої контраргументи. «Нафтогаз» планує подати в суд додаткове звернення з викладенням своєї позиції і сподівається на перегляд останнього рішення.

«Поточне рішення не є обов’язковим до виконання судами інших юрисдикцій. Відповідно, Нафтогаз продовжить свої дії по стягненню заборгованості Газпрому в інших юрисдикціях», – повідомили в компанії.

Нагадаємо, «Нафтогаз» має намір оскаржити рішення апеляційного суду в Швеції стосовно призупинення дії рішення Стокгольмського арбітражу стосовно активів компанії «Газпром».