Нагодувати людей – це свята мета

584

Науковець-аграрій зі світовим ім’ям, Дмитро Мельничук, розповів у своєму інтерв’ю про подальші напрями розвитку агропромислового комплексу, «курки, що несе золоті яйця»: які проблеми заважають аграрній сфері та що робити задля її покращення?

Забезпечення людей продовольством ускладнюється через погіршення якості, а разом і з тим – безпечності. Бажання отримувати «надприбуток» викликає порушення природних життєвих процесів і знищення його джерела. Земля не відтворюється, її площі постійно зменшуються, і якщо не припинити її виснаження, дуже скоро український ґрунт буде вимірятися не гектарами, а тоннами чи кілограмами.

Нещодавно створена організація Рада Героїв України в АПК допомагає державі у вирішенні спеціальних фахових проблем, реалізовуючи ряд власних проектів, в тому числі і міжнародних. Учасники організації намагаються якомога ефективніше використовувати міжнародні зв’язки та потенціал українського аграрного направлення.

Ми потребуємо підвищення професіонального рівня українських аграріїв, і члени організації планують уже в цьому році зайнятися навчанням молодих науковців, бізнесменів, студентів та викладачів.

Детальніше про аграрні проблеми та реалізацію проектів читайте тут: «Дмитро Мельничук: Аграрний сектор України на шляху до Євроінтеграції».