Нардеп назвав два варіанти щодо коаліції

232

На думку Денисенка, або буде створена коаліція за участю БПП і НФ, або дострокові вибори

Нардеп від БПП Вадим Денисенко в ефірі телеканалу озвучив два варіанти щодо коаліції після виходу з переговорного процесу «Батьківщини».

«Я з першого моменту вважав, що це неробочий механізм, тому що навряд всі вимоги Тимошенко реалістичні. Тому рано чи пізно, вона повинна була зробити цю заяву… У нас є 2 варіанти по коаліції, перший: НФ + БПП, другий, якась подібна коаліція, яка не працює і ми йдемо на вибори», — заявив Денисенко.

Раніше сьогодні лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила про перехід політсили в парламентську опозицію.

Як повідомлялося, 24 березня фракція «Блоку Петра Порошенко» висунула спікера парламентуВолодимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра, мотивуючи це тим, що він фахівець з децентралізації. За пропозицією БПП, у разі підтримки Гройсмана за НФ залишається посаду спікера.

Радикальна партія і «Самопоміч» заявили про намір залишатися в опозиції і участі в дискусії не приймають.

Зараз найбільш вірогідним є створення коаліції двома найбільшими фракціями парламенту — БПП і «Народним фронтом», куди доберуть позафракційних депутатів.

Відзначимо, 30 березня стало відомо, що позафракційний народний депутат України Ірина Суслова увійшла до складу фракції «Блоку Петра Порошенко» (БПП) у Верховній Раді України (ВРУ). 31 березня – нардепи Віктор Кривенко та Павло Кишкар. Для того щоб коаліція налічувала 226 депутатів, БПП залишилося знайти ще 4 позафракційних.

Очікується, що політична криза буде врегульована на наступному тижні.