Нардеп Онищенко наплював на допит в Антикорупційному бюро

306

Народний депутат ВРУ Олександр Онищенко, якого підозрюють у спричинені державі збитків на суму понад 500 млн. гривень, самовільно залишив допит в Національному антикорупційному бюро.

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі радник голови МВС Зорян Шкіряк.

«Сьогодні, колишній кримінальний авторитет Кадиров-Онищенко, що є народним депутатом Украіни, самовільно покинув допит в НАБУ. Його допитували у справі «Укргазпостачання», де мова йде про збитки, надані державі підконтрольним йому структурам, сягають понад 500 млн.грн!!!», — заявив Шкіряк.

Як зазначає радник голови МВС, наразі затримати підозрюваного не видається можливим, оскільки він має депутатську недоторканість.

«Така зухвала поведінка олігарха викликана виключно тим, що він відчуває для себе загрозу. Враховуючи, що він має депутатську недоторканість, правоохоронці поки не можуть його затримати. Але я маю надію, що його дістане Закон і в найближчий час у ВР буде внесено подання ГПУ на зняття з нього недоторканності», — додав Шкіряк.

Зокрема Зорян Шкіряк підозрює, що Олександр Онищенко може найближчим часом покинути країну, якщо його вчасно не зупинити.

«Ну, а наразі, є небезпека, що Кадиров-Онищенко може втекти закордон. На жаль, запобіжники не в компетенції МВС»,- резюмував Шкіряк.