Нардеп пожалівся, що в Раді ніхто «на лапу» не дає

230

Рівень корупції в Україні за останні 2 роки значно зменшився. Про це в ефірі ток-шоу заявив народний депутат Олексій Гончаренко.

Нардеп навів приклад Верховної Ради. За словами Гончаренка, за час його перебування в парламенті йому ще жодного разу ніхто не пропонував кошти за те чи інше голосування.

«Я вважаю, що сьогодні рівень корупції в Україні зменшився. Я можу навести приклад парламенту. Мені за понад рік мого перебування в Верховній Раді ще жодного разу за жодне голосування не запропонували навіть однієї гривні. Я це можу навіть на поліграфі довести. В той же час, я чув від парламентських старожилів, що в радах попередніх скликань були такі ситуації, коли гроші «ходили» валізами. Сьогодні ж цього немає. Це значить, що як мінімум одна інституція вже працює краще. Те ж саме я бачу по міністерству оборони. Там ситуації, наприклад, з закупівлями набагато краща, ніж це було будь-коли. Я знаю, як сьогодні живе одеська 28 бригада, як живуть Військово-Морські Сили України, які сьогодні також базуються в Одесі. Там стало все набагато прозоріше, кошти витрачаються набагато ефективніше», — заявив Гончаренко.

Також нардеп перелічив реформи, які, на його думку, ефективно впроваджуються сьогодні. Особливий наголос Гончаренко зробив на децентралізацію та додаткові кошти, які отримали місцеві бюджети.

«Я хочу підкреслити, що реформи в країні є. Вони є в державних закупівлях, той же безвізовий режим, створені антикорупційні органи, бюджетна та податкова децентралізація… Наприклад, за минулий рік місцеві бюджети отримали додатково 36 мільярдів гривень на власні потреби. Якщо ми говоримо про мою рідну Одесу, то вона додатково отримала 1 мільярд гривень», — розповів народний депутат Олексій Гончаренко.