Нардеп продемонстрував, як живеться «слугам народу» в готелі «Київ»

332

Іногородні парламентарі мерзнуть у державному готелі «Київ». Розповідав про це нардеп від «Народного фронту» Олександр Кодола. Він запросив до себе в гості, щоб показати як живуть депутати в готелі. Свою кімнату тут має також міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Олександр Кодола нещодавно переїхав у нову кімнату. У попередній були старі дерев’яні вікна.

«Кімната звільнилась, бо деякі депутати переїхали на квартири. Тут тіснувато. Чотирьом людям важко розвернутись. І холодно. Коли надворі мороз, централізованого опалення не вистачає. Вмикаю обігрівач», — зауважив Кодола.

Із його вікна видно будівлі Верховної Ради, комітетів та Маріїнський парк.

«На відпочинок не маю часу. Тому вирішили з колегами по фракції Ігорем Гудзем, Вадимом Сидорчуком, Юрієм Вознюком бігати зранку в Маріїнському парку. Але зараз погода не дозволяє. Почнемо щойно підсохне», — розповів він.

Нардеп не їсть у ресторані при готелі.

«Снідаю, обідаю й вечеряю у їдальні Верховної Ради. Зранку замовляю творог із сметаною й медом та чай. Це коштує 40 гривень. За день на харчування витрачаю в середньому двісті гривень. В готельний ресторан не ходжу. Там сніданок коштує більше ста гривень. У Верховній Раді удвічі дешевше», — сказав Кодола.