Нардеп: Ситуація патова. Україна не може виграти у Росії війну

742

Вирішити конфлікт на Донбасі можливо за рахунок дипломатичного врегулювання. Таку думку висловив народний депутат України Віктор Бондар в ефірі телеканалу ZIK.

«Ситуація патова. Україна не може виграти у Росії війну, а Росія Україні не може програти. Тому вихід із цієї ситуації тільки дипломатичний. Тільки за підтримки найпотужніших держав, переговори, розв’язання конфлікту та вирішення через процедуру введення миротворців, фіксації кордонів і т.д.», – наголосив нардеп.

Він висловив переконання, що Росія нині зацікавлена не у продовженні військових дій, а у створенні нових політичних проектів.

«Давайте ставити себе на місце Росії. Продовжувати військові дії – це для них величезні втрати економіки, санкції. Весь світ і так з обуренням дивиться на поведінку Росії. Їм вигідніше сьогодні вести внутрішню підривну діяльність політичну, економічну. Політичну – це фінансувати нові проекти, які будуть розхитувати країну, які будуть створювати напруження, вводити нову політичну еліту, яка буде більш на Росію заточена. Тобто проводити всі дії, щоб зсередини Росію розхитати», – наголосив Бондар.