«Народний фронт» хоче почути прізвища усіх майбутніх Міністрів

328

Нова коаліційна угода розроблятиметься на базі попередньої з чіткими термінами та відповідальністю за її невиконання, про це повідомив Леонід Ємець.

Також будуть встановлені чіткі терміни і відповідальність за невиконання положень коаліційної угоди.

Ємець зазначив, що під час засідання було вирішено не виключати з коаліційної угоди жодних положень, оскільки над цією угодою була проведена надзвичайно велика і кропітка робота.

Те ж саме, за його словами, стосується і роботи Конституційної комісії, яка, згідно з коаліційною угодою, має бути створена на базі парламенту, тоді як сьогодні ця комісія є дорадчим органом при Президенті і до парламенту немає жодного відношення.

«Від цього виникає величезна кількість конфліктів і проблем. І, власне, буксує сама реформа — як децентралізації, так і судової системи», — додав народний депутат.

Більше того, як зауважив Леонід Ємець, всі учасники робочої групи зійшлися на тому, що коаліційна угода у вигляді декларації є неефективною і потрібно чітко визначатися щодо термінів виконання і відповідальності за невиконання зазначених у цій угоді положень.

За його словами, обговорювалося декілька варіантів такої відповідальності, в тому числі і Прем’єр-міністра, і окремих міністрів, і парламенту в цілому, а також керівництва парламенту.

Він також додав, що крім кандидатури на посаду Прем’єр-міністра фракція «Народний фронт» хоче почути конкретні прізвища міністрів, з яких буде сформовано Кабінет Міністрів.

ИсточникVse.Media
Поделиться