«Народний фронт»: українці можуть залишитись без заробітних плат і пенсій

398

Бюджет мають прийняти до кінця року, інакше держава може не отримати підтримки МВФ.

Про це заявив заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Іванчук.

«Не прийняти бюджет не можуть. Якщо депутати не приймуть законопроекти, які пов’язані із бюджетом, не буде прийнятий і сам бюджет 2016. Це означає, що народ України залишиться без заробітних плат, пенсій, фінансування армії, без міжнародної підтримки, курс валют буде захмарним. Під питанням буде знаходитись економічна стабільність, яку вдалося досягти уряду і коаліції в такий складний період для держави», — наголосив він.

Також Іванчук додав, що уряд пішов на зустріч всім вимогам, які висунули від фракцій і депутатів, та погодив законопроекти із міжнародними кредиторами.

«Вже два тижні між урядом і парламентарями йде дискусія відносно законопроектів, які формують видаткову і дохідну частини бюджету. Ми повинні розуміти, що прийнявши бюджет на 2016 рік, ми отримаємо збільшення соціальних стандартів на 12%, отримаємо 113 млрд грн для фінансування безпеки і оборони нашої країни, 38 млрд грн піде для виплати субсидій. І саме головне — ми отримаємо економічну стабільність, фіксований курс гривні і підтримку міжнародних донорів», — підкреслив нардеп.

«Основні питання, які стосуються акцизного збору, підтримки сільського господарства, рентних платежів, платежів за радіочастоти і багато інших – компроміси досягнуті. Залишилося тільки одне – щоб парламент їх прийняв», — додав він.