Насалик через суд анулював результати перевірки своєї е-декларації

Судом також визнано протиправним скерування НАЗК до НАБУ відповідної інформації.

408

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Національного агентства з питань запобігання корупції про результати повної перевірки електронної декларації міністра енергетики й вугільної промисловості Ігоря Насалика за 2016 рік.

Про це передають Українські Новини з посиланням на матеріали суду.

Йдеться про результати перевірки, згідно із якими НАЗК встановило, що Насалик не вказав вартість офісу площею 129,7 кв. м у Києві, що належить його дружині.

Ухвалюючи це рішення, суд врахував, що інформація про цей об’єкт нерухомості перевірялася Нацагентством під час аналізу е-декларації Насалика за 2015 рік, і тоді порушень щодо офісу зафіксовано не було. Повторна ж перевірка відомостей, щодо яких раніше не було виявлено порушень, чинним законодавством не передбачена.

Крім того, судом визнано протиправним і скасовано рішення НАЗК про направлення результатів перевірки декларації до Національного антикорупційного бюро. Також суд присудив на користь міністра судові видатки в сумі 2 560 гривень за рахунок агентства.

Нагадаємо, в е-декларації за 2016 рік Ігор Насалик не вказав офіс у Києві, вартість приміщення якого становить 1,261 млн гривень, а також не задекларував 521 тис. гривень, нарахованих йому «Укргазбанком».