Наші Західні партнери більше товаришують з Росією, ніж з нами

296

Наразі продовжує загострюватися ситуація на окупованих Східних територіях України. Російські бойовики проводять обстріли українських позицій із зброї, калібр якої заборонений Мінськими угодами.

Але на перемовинах, які нещодавно відбулися у Мінську, питання дипломатично врегулювати не вдається.

«На жаль, Президент України марить змінами до конституції, які легалізують бандформування та окупацію. Окупаційні території матимуть свою прокуратуру, міліцію і так далі. Швидше за все, Президент планує здати ці території, пропхати зміни до Конституції і так чином легалізувати все. Але легалізація частини окупації не приведе до миру. «Мінські угоди» ні до чого доброго не приведуть. Найбільшим страшним в цій ситуації, є те, що ми чуємо повідомлення за Сходу держави, які перетворилися у суху статистику. Поряд з прогнозом погоди українці споживають інформацію про стан справ на Сході», — розповів Юрій Бублик народний депутат України, позафракційний.

Експерт вважає, що на сьогодні Україна має стати міліарною державою, де мають навчити кожного українця військовій справі.

«Держава має озброїти українців. Лише сильна і мілітарна нація зможе дати відсіч окупанту. Держава повинна перестати лобіювати інтереси агресора, тобто зміни до Конституції, як легалізації агресії. І варто почати називати все своїми іменами», — підкреслив Юрій Бублик.

У питанні продавлювання виборів, лідери Європейських країн не бачать перешкод здійсненню «легітимних» виборів на окупованій території Донбасу.

«Наші Західні партнери більше товаришують з Росією, ніж з нами проти агресора. Але провести вибори не можливо ні практично, ні теоретично. На сьогодні потрібно визнати АТО – війною, Московію – агресором, мобілізувати політичний, економічний, людський сектор нашої держави. Звільнити території від окупанта і тоді вже проводити там вибори», — зазначив народний депутат.