НАТО не надасть пряму військову допомогу

203

На Сході України продовжується загострення ситуації. Коли місія ОБСЄ в черговий раз покидає територію напруження, одразу відновлюють обстріли з боку російських найманців українських позицій.

Експерти пропонують, щоб місія ОБСЄ проводила моніторинг ситуації на території зіткнення цілодобово.

«Я думаю, що це не допоможе, оскільки місія насправді працює 24 години. Те, що вони приїжджають і їдуть, не означає що вони припиняють моніторити. Я впевнений, що всі ці факти обстрілів фіксуються і не лишаються непоміченими. Інша справа, як місія ОБСЄ може сприяти тому, щоб припинити ці обстріли. В нинішньому форматі це, майже, нереально», — розповів Валентин Гладких, кандидат філософських наук.

Також раніше оприлюднювалася інформація про те, що офіційні представники НАТО повідомили, що не зможуть західні партнери надавати пряму військову допомогу Україні.

«Ми перебуваємо в стані гібридної війни проти Російської Федерації, тому ця назва АТО є недолугою, але кращою, серед інших альтернатив. Інакше нам довелося б назвати це «громадянської війною», що не відповідає дійсності, або почати війну проти Федерації», — додав кандидат філософських наук.